GDZIE SPOTKAMY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W WARSZAWIE?

 • 2 grudnia, 2018

święty mikołaj w warszawie

Adam: Mamo, już wiem jak smakujesz.

Mama: Jak to? Skąd wiesz jak smakuję?

Adam: Pomieszałem cukierka malinowego z brzoskwiniowym i tak mi się skojarzył ten smak z tobą, bo ty tak właśnie pachniesz, czyli pewnie też tak smakujesz.

 

Grudzień to miesiąc radosnych zapachów. Zapachów, które przywołują szczęśliwe wspomnienia z dzieciństwa, kojarzą się z ciepłem, bezpieczeństwem i magicznym odliczaniem. Grudzień pachnie mandarynkami, goździkami, ciepłą herbatą z imbirem, mlekiem z miodem i piernikami. Czujecie to?

Jeśli jeszcze nie czujecie, to jest kolejny powód, dla którego powinniście odwiedzić Wielką Fabrykę Elfów. To magiczne miejsce na mapie Warszawy, które od progu pozwala wczuć się w klimat i magię Świąt. Przesympatyczne elfy, gotowe odpowiadać na wszystkie najtrudniejsze pytania, mnóstwo ekscytującej zabawy, no i najważniejsze – spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem!

To już kolejna edycja wydarzenia, odbywająca się na terenie stadionu PGE Narodowego. Tym razem tematyka przewodnia ‚Eliksirów Świętego Mikołaja’ nadzwyczajnie trafiła w gusta chłopców. Dzięki dopracowaniu planu zabawy w najmniejszych szczegółach, wszystkie dzieci bardzo chętnie angażowały się w powierzone zadania. Musicie się bowiem przygotować, że to nie jest jedno z tych miejsc, w których dzieci są pozostawione same sobie i nie wiedzą co mają robić.

święty mikołaj w warszawie

Tutaj już w szatni dzieci są zagadywane przez elfy Mikołaja. W towarzystwie elfów idą na przedstawienie, na którym dowiadują się co będą robić dalej. Elfy prowadzą dzieci po całej Fabryce, zachęcają do włączania się w realizowanie zadań. Dbają też o to, aby każdy czuł się tak samo ważny. Odważniejsze jednostki spokojnie można pozostawić na czas zabawy pod opieką Elfa przewodniczącego i wypić w tym czasie spokojnie kawę w części gastronomicznej.

Zwiedzanie Fabryki trwa 2-2,5h. Na co możecie liczyć poza super spędzonym czasem na zabawie? Wasze dzieci napiszą listy do Świętego Mikołaja, więc macie szansę dowiedzieć się o czym marzą najbardziej na świecie. Dodatkowo KAŻDE dziecko spotka się osobiście ze Świętym Mikołajem, do którego wcale nie będzie musiało stać w długiej kolejce. Najlepiej jak sprawdzicie sami!

święty mikołaj w warszawie

 

święty mikołaj w warszawie

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że mógłby być przydatny dla Twoich znajomych – udostępnij go na FB lub daj znać w komentarzu. Chętnie życzymy Ci miłego dnia!

WYBIERZ IDEALNY PREZENT DLA DZIECKA

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  • Karolina
  • 10 grudnia, 2018
  Odpowiedz

  Szkoda, że i u nas takich spotkań brak. Po zdjęciach widzę, że zabawa była świetna. Zazdroszczę.

 1. Odpowiedz

  Szkoda, że w moim mieście nie ma, chłopcy byliby zachwyceni. A dla mnie grudzień od zawsze pachnie mandarynkami i piernikami:)

 2. Super miejsce, takie magiczne, aż chce się już Świąt! 😉 Sama chętnie bym się tam wybrała;-)

 3. Super miejsce, takie magiczne, aż chce się już Świąt patrząc na te zdjęcia! 😉

 4. Odpowiedz

  Byliśmy już drugi raz i trzeci też pójdziemy, bo to super miejsce do odwiedzenia

  • Monika Flok
  • 2 grudnia, 2018
  Odpowiedz

  jakie świetne miejsce:) łał sama chciałabym tam być:0 ile atrakcji dla dzieci:) rewelacja

  • Wielka Fabryka Elfów organizowana jest w Warszawie, Gdańsku i Katowicach, więc warto skorzystać 🙂

Leave a Comment