PIŁKARSKIE URODZINY W WARSZAWIE

 • 10 lipca, 2018

piłkarskie urodziny warszawa

Adaś: A pamiętasz kiedy Ty miałeś urodziny?

Damian: Pamiętam.

Adaś: To kiedy to było?

Damian: W TEN dzień!

piłkarskie urodziny warszawa

Urodziny to moment, na który dzieciaki czekają cały rok. Marzy im się zawsze super zabawa i odliczają dni co najmniej od początku roku, wiedząc, że to znaczy, że już są starsi. Na decyzję o miejscu, w którym organizujemy urodziny zazwyczaj wpływa pogoda, dostępny termin czy też ilość dzieci, które solenizant chce zaprosić na przyjęcie. Niekiedy o wyborze może decydować także tematyka urodzin. Gdy masz w domu zapalonego piłkarza, dobrze wiedzieć, gdzie znaleźć salkę udekorowaną w herby i kolorystykę ulubionego klubu.

Doskonale przygotowało się w tym zakresie Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, gdzie na terenie wielkiej sali zabaw do dyspozycji urodzinowych gości oddana została salka Legii Warszawa. Gdzie podłoga imituje boisko, ściany trybuny, a dodatkowe dekoracje w postaci piłkarskiego worka sako czy piniaty w kształcie herbu Legii, wprowadzają prawdziwie sportowy klimat. To tam zaprosił ostatnio swoich kolegów i koleżanki Adamski na ósme urodziny!

piłkarskie urodziny warszawa

Poczęstunek w sportowej salce to jedno, a zabawa na terenie wspaniale zorganizowanego placu zabaw to drugie, za co zdecydowanie należy pochwalić Hulakula. Został on bowiem podzielony na trzy strefy wiekowe. W Strefie Malucha mogą bawić się najmłodsze dzieci w wieku 0-2 lat, w Strefie Hulalandu bawią się dzieciaki w wieku 3-5 lat, a największa Strefa Hulapark przeznaczona jest dla dzieciaków od 6 do 12 lat. Dzięki temu młodsze dzieci mogą swobodnie i spokojnie bawić się w swoich strefach, podczas gdy starszaki oddają się szaleństwom na dużych zjeżdżalniach i wysokich konstrukcjach.

Przez cały czas trwania przyjęcia urodzinowego dzieciaki pozostają pod opieką animatorki, która koordynuje przebieg urodzin, zaprasza na poczęstunek, do wspólnej zabawy np. w policjantów i złodziei, czy do malowania twarzy. Rodzice mogą w tym czasie oddać się konwersacji przy jednym ze stolików, które wspaniałomyślnie zostały usytuowane w antresoli z widokiem z góry na cały plac zabaw.

piłkarskie urodziny warszawa

W dniu urodzin dziecka, najważniejsze dla rodziców jest to, aby ich dziecko było po prostu szczęśliwe. Dla pracujących i zabieganych rodziców równie ważna jest przy tym doskonała organizacja w miejscu urodzin. Hulakula dało nam to odczuć w 200%. Zespół zadbał zarówno o przygotowanie, przebieg urodzin zgodnie z planem, zarezerwowanie stolika dla rodziców, ale także o pyszny tort gruszkowy z wybranym nadrukiem i zamówienie poczęstunku dla rodziców. Kompletnie o nic nie musieliśmy się martwić i opuściliśmy salę z mega uradowanym solenizantem oraz wybawionymi gośćmi.

Zdecydowanie polecamy!

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że mógłby być przydatny dla Twoich znajomych – udostępnij go na FB lub daj znać w komentarzu. Chętnie życzymy Ci miłego dnia!

 

WYBIERZ IDEALNY PREZENT DLA DZIECKA

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  • Karolina
  • 15 lipca, 2018
  Odpowiedz

  wspaniała sala zavaw, mój syn byłby zachwycony 😉

 1. Odpowiedz

  Takie sale zabaw są świetnym rozwiązaniem, ponieważ dzieci mogą się wyszaleć i wspólnie spędzić czas na zabawie. 😉
  Widać, że to były super urodziny.;-)

 2. Odpowiedz

  Fantastyczny pomysł na urodziny, miejsce idealne.

  • Olga
  • 14 lipca, 2018
  Odpowiedz

  Świetne tematyczne urodziny. Sala naprawdę fajnie przygotowana na przyjęcie gosci.

  • Marlena H.
  • 14 lipca, 2018
  Odpowiedz

  Wspaniałe urodzinki.I ile piniat pod sufitem 🙂 W moim mieście też jest kilka sal zabaw kgóre organizują dzieciom urodziny z atrakcjami.Może gdy synek będzie starszy to zorganizujemy mu takie 🙂

 3. Odpowiedz

  Fantastyczne miejsce! To na pewno były niezapomniane urodziny nie tylko dla solenizanta.

Leave a Comment

AUTORKA BLOGA

AUTORKA BLOGA

Joanna - mama, która codziennie staje na głowie, aby ratować swój idealny świat przed zagładą

KATEGORIE

blog kobiecy warszawa, blog dla kobiet
blog kulinarny warszawa, blogerka kulinarna warszawa, blog z przepisami, blog o gotowaniu
blog rodzicielski warszawa, blog o dzieciach, blog o zabawkach, blog o zabawach, opinie o zabawkach, recenzje zabawek
blog podróżniczy warszawa, blog turystyczny warszawa, blog o podróżach z dziećmi, gdzie warto pojechać z dziećmi, miejsca polecane dla rodzin z dziećmi w polsce i za granicą
blog kosmetyczny warszawa, blogerka parentingowa kosmetyczna warszawa, opinie o kosmetykach dla dzieci, recenzje kosmetyków, kosmetyki dla kobiet, pielęgnacja dla rodziny
BLOG PORADNIKOWY WARSZAWA - DOŚWIADCZENIA I SPOSOBY NA ZDROWIE, blog o zdrowiu, zdrowie dzieci i rodziny

URYWKI NASZEJ CODZIENNOŚCI

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS