PIŁKARSKIE URODZINY W WARSZAWIE

 • 10 lipca, 2018

piłkarskie urodziny warszawa

Adaś: A pamiętasz kiedy Ty miałeś urodziny?

Damian: Pamiętam.

Adaś: To kiedy to było?

Damian: W TEN dzień!

piłkarskie urodziny warszawa

Urodziny to moment, na który dzieciaki czekają cały rok. Marzy im się zawsze super zabawa i odliczają dni co najmniej od początku roku, wiedząc, że to znaczy, że już są starsi. Na decyzję o miejscu, w którym organizujemy urodziny zazwyczaj wpływa pogoda, dostępny termin czy też ilość dzieci, które solenizant chce zaprosić na przyjęcie. Niekiedy o wyborze może decydować także tematyka urodzin. Gdy masz w domu zapalonego piłkarza, dobrze wiedzieć, gdzie znaleźć salkę udekorowaną w herby i kolorystykę ulubionego klubu.

Doskonale przygotowało się w tym zakresie Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, gdzie na terenie wielkiej sali zabaw do dyspozycji urodzinowych gości oddana została salka Legii Warszawa. Gdzie podłoga imituje boisko, ściany trybuny, a dodatkowe dekoracje w postaci piłkarskiego worka sako czy piniaty w kształcie herbu Legii, wprowadzają prawdziwie sportowy klimat. To tam zaprosił ostatnio swoich kolegów i koleżanki Adamski na ósme urodziny!

piłkarskie urodziny warszawa

Poczęstunek w sportowej salce to jedno, a zabawa na terenie wspaniale zorganizowanego placu zabaw to drugie, za co zdecydowanie należy pochwalić Hulakula. Został on bowiem podzielony na trzy strefy wiekowe. W Strefie Malucha mogą bawić się najmłodsze dzieci w wieku 0-2 lat, w Strefie Hulalandu bawią się dzieciaki w wieku 3-5 lat, a największa Strefa Hulapark przeznaczona jest dla dzieciaków od 6 do 12 lat. Dzięki temu młodsze dzieci mogą swobodnie i spokojnie bawić się w swoich strefach, podczas gdy starszaki oddają się szaleństwom na dużych zjeżdżalniach i wysokich konstrukcjach.

Przez cały czas trwania przyjęcia urodzinowego dzieciaki pozostają pod opieką animatorki, która koordynuje przebieg urodzin, zaprasza na poczęstunek, do wspólnej zabawy np. w policjantów i złodziei, czy do malowania twarzy. Rodzice mogą w tym czasie oddać się konwersacji przy jednym ze stolików, które wspaniałomyślnie zostały usytuowane w antresoli z widokiem z góry na cały plac zabaw.

piłkarskie urodziny warszawa

W dniu urodzin dziecka, najważniejsze dla rodziców jest to, aby ich dziecko było po prostu szczęśliwe. Dla pracujących i zabieganych rodziców równie ważna jest przy tym doskonała organizacja w miejscu urodzin. Hulakula dało nam to odczuć w 200%. Zespół zadbał zarówno o przygotowanie, przebieg urodzin zgodnie z planem, zarezerwowanie stolika dla rodziców, ale także o pyszny tort gruszkowy z wybranym nadrukiem i zamówienie poczęstunku dla rodziców. Kompletnie o nic nie musieliśmy się martwić i opuściliśmy salę z mega uradowanym solenizantem oraz wybawionymi gośćmi.

Zdecydowanie polecamy!

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że mógłby być przydatny dla Twoich znajomych – udostępnij go na FB lub daj znać w komentarzu. Chętnie życzymy Ci miłego dnia!

 

WYBIERZ IDEALNY PREZENT DLA DZIECKA

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  • Karolina
  • 15 lipca, 2018
  Odpowiedz

  wspaniała sala zavaw, mój syn byłby zachwycony 😉

 1. Odpowiedz

  Takie sale zabaw są świetnym rozwiązaniem, ponieważ dzieci mogą się wyszaleć i wspólnie spędzić czas na zabawie. 😉
  Widać, że to były super urodziny.;-)

 2. Odpowiedz

  Fantastyczny pomysł na urodziny, miejsce idealne.

  • Olga
  • 14 lipca, 2018
  Odpowiedz

  Świetne tematyczne urodziny. Sala naprawdę fajnie przygotowana na przyjęcie gosci.

  • Marlena H.
  • 14 lipca, 2018
  Odpowiedz

  Wspaniałe urodzinki.I ile piniat pod sufitem 🙂 W moim mieście też jest kilka sal zabaw kgóre organizują dzieciom urodziny z atrakcjami.Może gdy synek będzie starszy to zorganizujemy mu takie 🙂

 3. Odpowiedz

  Fantastyczne miejsce! To na pewno były niezapomniane urodziny nie tylko dla solenizanta.

Leave a Comment